اخبار

شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز، میهمان برنامه وقتی خیال در می زند

بخش دوم گفتگو با شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز در برنامه وقتی خیال در می زند

شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز، میهمان برنامه وقتی خیال در می زند

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ فاطمه داوودیان کارشناس مجری «وقتی خیال در می زند» امشب با شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز ر گفتگو می کند.
شهاب الدین عادل ، عکاس، مستندساز، پژوهشگر و استاد سینما و عکاسی و عضو هیئت علمی دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. وی دانش‌آموخته‌ مقطع کارشناسی در رشته سینما از دانشکده هنرهای دراماتیک است، و دوره‌ کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش هنر را در دانشگاه هنر گذراند. عادل طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ ریاست دانشکده سینما تئاتر را بر عهده داشت و از سال ۱۳۹۷ نیز این سمت را عهده‌دار است. او عضو انجمن عکاسان سینمای ایران و انجمن مستندسازان سینمای ایران است. وی عکاس صحنه فیلم‌هایی چون باشو غریبه کوچک، بازمانده و دختری با کفش‌های کتانی بوده و تاکنون چندین نمایشگاه عکس انفرادی و گروهی برگزار کرده است. عادل همچنین سابقه‌ انتخاب و داوری در چند دوره از جشنواره‌های سینمایی و دانشجویی را دارد.
«وقتی خیال در می زند » ساعت ۲۱:۳۰ به تهیه کنندگی الهه بیات با موضوع گفتگو با نویسندگان ، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان برروی موج اف ام دیف ۱۰۶مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.