اخبار

شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز، میهمان برنامه وقتی خیال در می زند

بخش دوم گفتگو با شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز در برنامه وقتی خیال در می زند

شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز، میهمان برنامه وقتی خیال در می زند

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ فاطمه داوودیان کارشناس مجری «وقتی خیال در می زند» امشب با شهاب الدین عادل عکاس و مستندساز ر گفتگو می کند.
شهاب الدین عادل ، عکاس، مستندساز، پژوهشگر و استاد سینما و عکاسی و عضو هیئت علمی دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. وی دانش‌آموخته‌ مقطع کارشناسی در رشته سینما از دانشکده هنرهای دراماتیک است، و دوره‌ کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش هنر را در دانشگاه هنر گذراند. عادل طی سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ ریاست دانشکده سینما تئاتر را بر عهده داشت و از سال ۱۳۹۷ نیز این سمت را عهده‌دار است. او عضو انجمن عکاسان سینمای ایران و انجمن مستندسازان سینمای ایران است. وی عکاس صحنه فیلم‌هایی چون باشو غریبه کوچک، بازمانده و دختری با کفش‌های کتانی بوده و تاکنون چندین نمایشگاه عکس انفرادی و گروهی برگزار کرده است. عادل همچنین سابقه‌ انتخاب و داوری در چند دوره از جشنواره‌های سینمایی و دانشجویی را دارد.
«وقتی خیال در می زند » ساعت ۲۱:۳۰ به تهیه کنندگی الهه بیات با موضوع گفتگو با نویسندگان ، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان برروی موج اف ام دیف ۱۰۶مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *