اخبار

دکتر شهاب الدین عادل، به عنوان داور جشنواره عکس خوشه انتخاب شد

دکتر شهاب الدین عادل، به عنوان داور جشنواره عکس خوشه انتخاب شد

دکتر شهاب الدین عادل، به عنوان داور جشنواره عکس خوشه انتخاب شد

آقای دکتر شهاب الدین عادل، عکاس و مستند ساز و عضو هیات علمی دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر ، یکی از اعضای هیات داوران جشنواره عکس خوشه می باشند.

جشنواره عکس خوشه سعی بر آن خواهد داشت که تمامی مراحلی که گندم از زمان کاشت تا مصرف به صورت نان و یا سایر محصولات را سپری می‌کند موضوع جشنواره قرار دهد. این موضوع، خود شامل زیر شاخه‌های گوناگونی همچون کاشت گندم، برداشت گندم، آرد کردن گندم، پخت نان و … می‌باشد. هدف از برگزاری این جشنواره تکریم گندم و نان در زندگی انسان و گرامی داشتن زحمات افراد دخیل در این صنعت است.

درباره جشنواره خوشه:
گندم نعمتی است که تمدن و انسانیت خواه ناخواه به آن گره خورده است و با گذشت قرن‌ها همچنان نقشی اساسی در چرخه تغذیه ما انسان‌ها دارا است. جای تعجب دارد که این طلای از خاک روییده آنچنان که باید مورد توجه جامعه هنری و عامه مردم نیست.ما نیز به پاسداشت این نعمت الهی بر این آمدیم تا با فعالیت های فرهنگی و هنری در این زمینه یادآور اهمیت گندم در زندگی روزمره و آینده خود باشیم.

معرفی داوران نخستین جشنواره عکس خوشه:
جشنواره عکس خوشه همواره سعی کرده است بستر های مناسبی برای نمود بهتر هنرمندان فراهم کند و یکی از این بستر ها انتخاب هیات دوران بی مثال و با سابقه است ، با دیدن این ویدیو میتونید با اعضای هیات داوران جشنواره آشنا بشید…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *