اخبار

انتخاب آقای دکتر شهاب الدین عادل بعنوان عضو شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

انتخاب آقای دکتر شهاب الدین عادل بعنوان عضو شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

به گزارش ستاد خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) جمعی از هنرمندان به عنوان شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) انتخاب شدند. از جمله این اعضا می توان به آقای دکتر شهاب الدین عادل ،عیسی علیزاده ، پرویز کرمی و … اشاره نمود.همچنین مصطفی رزاق‌کریمی، مجید رجبی معمار، بهروز ملبوس‌باف اصفهانی، محمود اربابی و پریوش نظریه، هنرمندانی هستند که فیلم‌های منتخب پنجمین جشنواره «فردا» را داوری می‌کنند.پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) به دبیری بهزاد رشیدی از دوازدهم تا چهاردهم مهر به میزبانی خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

اکران آثار تصویری در قالب فیلم مستند، مجموعه مستند، پویانمایی، تیزر و عکس صنعتی و تبلیغاتی از جمله برنامه‌های جشنواره فردا به‌شمار می‌رود که در کنار آن‌ها ۹ فیلم از هشت کشور جهان به اکران در می‌آید. همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های جشنواره فردا در این سه روز است. پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی»، دوازدهم تا پانزدهم مهر از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

همچنین دوشنبه ۲۷ آبان مراسم تقدیر از اعضای شورای سیاستگذاری، هیئت داوران و عوامل اجرایی پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور حمیدرضا طیبی؛ رئیس جهاد دانشگاهی برگزار شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *